(04563) 6-04-23

(067) 249-86-67

info@belvet.kiev.ua

м. Біла Церква
вул. Клінічна, 6
УкрРуEng
Про компаніюПродукціяНовиниПублікаціїКонтактиВакансії
Продукція
Назад до каталогу

11ГФТ / 11GFT Інокулянт для силосування сінажу із злакових трав і зернових

Інокулянт регулює процеси ферментації та покращує продуктивність тварин.

Інокулянти DuPont Pioneer доступні у вигляді препаратів, розчинних у воді. Так як, це допомагає бактеріям охопити необхідні культури. Вони являють собою безпечний та біологічний підхід, що покращує поживні якості сінажу та силосу за рахунок збільшення перетравності клітковини та аеробної стабільності без використання каустичної кислоти чи кормових ферментів.

Склад:

Розчинний у воді інокулянт, що містить штами молочнокислих бактерій Lactobacillus buchneri, Lactobacillus casei (WS, water soluble – розчинний у воді).

Кількість бактерій: 1,4 х 1011 КУО/г.

- КУО = Колонієутворюючих одиниць

Переваги:

- регульований процес ферментації;

- індивідуальний підхід до кожної культури;

- швидке зниження рівня кислотності, рН;

- зменшення рівня аміаку, NH3;

- оптимізація правильного співвідношення органічних кислот;

- гарні смакові якості;

- краще споживання сухої речовини, СР;

- краща перетравність корму;

- зменшення втрат під час зберігання;

- збереження якості кормів за допомогою контролю та зупинки шкідливої дії мікроорганізмів, які спричиняють процес вторинної ферментації (нагрівання силосної маси);

- наявність ензимів та інгібіторів плісняви;

- збільшення продуктивності тварин;

Вага нетто:

250 грам, що розраховані для приготування 250 т сінажу.

Пакування:

Пляшка з пластику, об’ємом 2 літри.

Зберігання:

Продукт слід зберігати при температурі нижче, ніж 20 0С, без попадання прямого сонячного проміння. РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ зберігати невикористаний розчин продукту в холодильнику при температурі до +5 0С не більше, ніж 5 днів, закривши пляшку кришечкою. Для тривалого зберігання необхідно невикористаний розчин продукту заморозити. Температура розморожування такого розчину повина не перевищувати 38 0С.

Інструкція:

Інокулянт призначений для застосування з системою внесення Appli-Pro®. Витрати: 0,01 л/т.

Зніміть кришечку з пляшки, наповніть ½ ємкості чистою водою, закрийте кришечкою та інтенсивно збовтайте. Долийте ще води, так щоб заповнити пляшку з водою до відмітки “FILL TO HERE”, закрийте кришечку та збовтайте знову до повного розчинення продукту. Здійснюйте внесення отриманого розчину продукту, згідно інструкції для аплікатора.

Головним завданням при консервуванні зелених кормів є максимальне збереження їх якості. На практиці, бажання заготовити велику кількість кормів призводить до погіршення якості. Незважаючи на великий збір кормової маси, кількість поживних речовин у кормі зменшується. Одне з найважливіших рішень у заготівлі кормів – вибір часу збирання врожаю та правильний вибір консерванту. При пізньому збиранні поживні якості кормових трав помітно погіршуються. Ранній укіс має наступні переваги:

- краще засвоєння, більш висока енергетична цінність;

- низький вміст клітковини;

- більш високий вміст протеїну;

- кращі смакові якості кормів для молочних корів.

Поживні речовини, втрачені із-за затримки збирання, неможливо поповнити наступними операціями. Інколи, через погодні умови рослини не набирають необхідну масу. Однак, їх фізіологічний розвиток проходить нормально. Що робити? Косити чи зачекати, доки наросте маса? Відповідь однозначна, – косити! Пріоритет необхідно віддати якості у збиток кількості. Наступна вегетація рослин дасть новий урожай з високою концентрацією енергії. У результаті ми не втратимо ні об’єм, ні якість.

Важлива і та обставина, що своєчасний початок та завершення збирання дозволяє отримати повноцінний другий і третій укіс трав, покращити продук-тивність кормових угідь на 40–50% і отримати до 80–100 ц кормових оди-ниць з 1 га та 10–11 МДж обмінної енергії в 1 кг сухої речовини корму. Після укосу літом та пізнім літом приріст є нижчим. Час першого покосу має велике значення для майбутньої молодої трави. Якщо перший урожай знятий пізно, погіршуються умови для другого урожаю. Потрібний час покосу залежить від стадії розвитку рослин. Сприятливий час для збирання трав – початкова стадія колосіння, приблизно, коли кінчик колосу знаходиться на одній висоті з листком, що відшаровується.

Не всі рослини колосяться і приріст після покосу проходить значно повільніше, також повільно змінюються розчинність і вміст протеїну при другому врожаї. Тому, за стадією розвитку рослин ми не можемо визначити сприятливий час збирання другого урожаю. Краще посилатися на кількість днів після збирання другого урожаю. Приблизний час збирання другого врожаю приходиться на 6-8 неділю після першого, в залежності від виду культур та погодніх умов. 

Висота скошування трав має бути 6-8 см при першому укосі та 8-10 см при наступних. При скошуванні трав висотою 12 см з кожного гектару втрачається 3-5 ц кормів.

При збиранні кукурудзи на силос, слід пам’ятати, що чим вище рівень зрізу, тим більша концентрація енергії. У фазі воскової стиглості зерна кукурудзи висоту зрізу необхідно збільшити до 50 см.